Ecovacs Standard Service Kit for T50 Max Family
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross height (mm) | 67 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| Karbi sisu | 1x ZeroTangle 2.0 main brush, 2x Side brushes, 3x Antibacterial high-efficiency filters |
| Net weight | 0.117 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 181 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 288 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product name | Standard Service Kit for T50 Max Family |
| Tare weight (kg) | 0.293 kg |
| Volume (m3) | 0.0047838 m |
| WEEE tax | No |


